Stěhování

http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/

Jste ředitelem školy a potřebujete přestěhovat starou tělocvičnu do nových prostor? Nechcete tímto zatěžovat učitelský sbor? Využijte naši společnost. Stěhování realizujeme po celé České Republice. Stěhujeme 24 hodin, sedm dní v týdnu. O víkendech neplatíte nic extra. Ceny jsou nastaveny ke spokojenosti obou stran.

Stěhování

Znáte to moc dobře. Vše musíte nejdříve zabalit, poté přemístit z místnosti do vozu, převést, z vozu do další místnosti, vše vynést z auta, vybalit a ustavit. Stěhování je velice náročné a ne každý má to fyzické či psychické síly. Proto jsme tu my, abychom Vám pomohli. Stěhujeme rychle v jakýkoliv den. Obraťte se na nás a využijte našich služeb, nebudete litovat.

Pojištění

Nemusíte se bát, že pokud se něco stane a dojde k nějakému poškození stěhované věci, že nedostanete náhradu. Jsme pojištění až do výše 5 mil korun. Samozřejmě http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ ve většině případů u nás probíhá naprosto bez problému, přesto je zajisté výhodou mít uzavřené kvalitní pojištění, aby náš klient věděl, že vždy existuje nějaké řešení.