Udělejte si radost a pořiďte si nové dámské letní šaty

Ženskost je zpět v módě s šaty všech tvarů a vzorů.  Pro dokonalý vzhled a skvělý pocit si musíte vybrat dámské šaty letní, které jsou vhodné pro vaši postavu.

Zjednodušeně a s nadsázkou definováno, ženské postavy mají tři tvary. Jsou to hrušky, jablka a přesýpací hodiny.
• Žena s hruškovitým tělem má štíhlou horní část těla a výraznější boky a nohy. Obvykle nemá příliš velká prsa, má tenký pas. Boky a hýždě mají tendenci hromadit tuk.
•  Žena s tělem ve tvaru jablka má stejně velká ramena a boky a téměř úplnou absenci pasu, na druhé straně má velmi štíhlé a tenké nohy.
• Žena s tvarem přesýpacích hodin má stejně velká ramena i boky, prsa běžné nebo větší velikosti, štíhlý pas a široké boky.

Jak vybírat šaty

Žena s hruškovitým tělem bude používat světlé barvy na hrudníku a tmavé barvy od pasu dolů, tento malý trik pomůže dát harmonii tělu. Perfektní šaty stačí v pase stáhnout a nechat látku jemně padat na boky. Inspirace se nachází v 50. letech.
Postavám s tvarem připomínající jablko se doporučují krátké dámské šaty letní, ideální délka je do poloviny stehen. Pro ženy s plnějším poprsím se doporučují šaty v empírovém stylu vyznačující se lehkostí a jednoduchostí.
Ženy jejichž postava připomíná přesýpací hodiny mohou zvolit volnější modely kratších i delších šatů inspirované tunikou a mírně zdůraznit pas, bez velkých ozdob.

Posted in Nezařazené